Kroužky

Díky spolupráci s inspirativními lektory otevíráme možnost smysluplného naplnění volného času v regionu.

Bádání, muzicírování, nový cirkus, léčitelství...

... tvoření

Rozšiřujeme nabídku kreativních zájmových kroužků i pro větší děti. Pro výstupy z kroužků hledáme uplatnění na regionálních akcích.

nabídka zájmových kroužků pro všechny děti z okolí, z údolí Berounky

Odpolední zájmové kroužky

Pevný harmonogram, inspirativní lektoři, spouta podnětů k prozkoumávání, prostor pro individuální požadavky dětí, jasné hranice, v klidu, v radosti a hravosti. Podívejte se na rozvrh níže a vyberte si.

Od úterý do čtvrtku probíhají kontinuální dílny dle pevného rozvrhu, v pátek škola organizuje projektové dílny na rozmanitá témata. Plán projektových pátků je stanoven na měsíc dopředu.

Přihláška na odpolední zájmové kroužky

Přihlásit se na kroužek

Napište prosím jméno a věk dítěte, pro kterého kroužky vybíráte a o jaké kroužky máte zájem. Ozveme se brzy zpět.

Muzicírování, kapela

Smyslem dílny je kontinuální setkávání dětí s hlubším zájem o muzicírování pod vedením profesionálního hudebníka, který má též dlouholetou praxi s výukou hudby dětí. Vizí kroužku je postupný vznik kapely, díky níž se děti učí, jak lze prostřednictvím cílevědomé práce naplňovat určité touhy a radovat se ze společné tvorby. Zároveň prostřednictvím komunitního muzicírování dochází nejen k tréninku a objevování svých individuálních dovedností, ale zejména k jejich uplatnění ve skupině, což napomáhá v procesu učení při překonávání dočasně nepříjemných překážek. Společné muzicírování tak vede k rozvoji umění učit se a k celkovému osobnímu rozvoji, a to zcela přirozeným způsobem.

Ateliér hudby a pohybu

Děti ochutnají energii cirkusového umění, ponoří se do umění taiji, prozkoumají nové možnosti pohybu a hudby, osvojí si fyzické dovednosti v oblasti fireshow a taiji.

V rámci dílny bude vytvořen i prostor pro společné zážitky v oblasti elektronické hudby a tance.

Nový cirkus a taiji jsou neocenitelným nástrojem pro harmonické vyrovnávání mozkových hemisfér, pro celkovou koordinaci těla a jeho komplexní rovnovážný vývoj.

Přihláška na odpolední zájmové kroužky

Přihlásit se na kroužek

Napište prosím jméno a věk dítěte, pro kterého kroužky vybíráte a o jaké kroužky máte zájem. Ozveme se brzy zpět.

Mám zájem

Nechte nám tu svůj e-mail a budeme vám posílat aktuality týkající se příprav školy, akcí a dalšího programu školy Děti Berounky.